ülkemde kaçak ve sığınmacı i̇stemiyorum | Gökkurt Sözlük
Bu olaylar ilk başladığında Aylan Bebek üzerinden bir kampanya yürütülmüştü. Hatta daha sonra filmi falan da çıktı. Türk milletinin en hassas noktası sanırım yüreğidir, oradan vurdular. Millette, "çocuklar var gelsinler" dedi. Bugün gelinen noktada Muğla'dan Ardahan'a kadar Suriyelilerin bulunmadığı bir şehir yok. Ve gelenler çoğunlukla askerlik yaşı gelmiş herifler. Hani kadınlar ve çocuklar? Hani yaşlılar? Hiç yaşlı bir Suriyeli gören var mı? Hatta birtanesi bunu bir videoda açık açık itiraf ediyordu. Ayıptır ayıp!
Ülkemde kaçak e sığınmacı istemiyorum, çünkü neslimizi tehlikeye atıyorlar, kızları, kadınları taciz tecavüz ediyorlar, bayrağa Atatürk'e ülkeye saygısızlık yapıyorlar, ve gitmezler ise Öz benliğimizi kaybedeceğiz yok olacağız
Ülkem'de kaçak ve sığınmacı istemiyorum,her açıdan ülkeme ve insanlarına tehdit ve zarar veriyor,sanki güzel ülkem Ortadoğu çöplüğü gibi oldu, ben daha yaşanabilir bir ülke istiyorum,bu ırkçılık değil kendi ülkeme ,insanıma sahip çıkma çabasıdır. Anlayabilen'e ne mutlu....
Ülkemde sığınmacı ve kaçak istemiyorum çünkü ülkemde kaos ortamı oluşturuyorlar olup olmadık yerlerde kız kardeşlerimize ablalarımıza sarkıntılık yapıyorlar. Yeri geldiğinde her türlü pis işleri yapıyorlar ve küçük kardeşlerimiz bu durumdan çok korkuyor ülkemizi kendi ülkeleriymiş gibi yaşıyorlar ve sebepsizce Türk vatandaşlığı veriliyor onlara kendi ülkesinde savaştan kaçan adam benim ülkemde asker oluyor. Bu kabul edilemez
Ülkemde kaçak ve sığınmacı istemiyorum, çünkü; Yapılan yardımlar olsun, Avrupa'dan gelen paralar olsun oldukça fazla hak yiyorlar, benim vatandaşım hasta hasta, bildiğin topal şekilde çöpten kağıt toplayıp satarken bu burada keyif sürüyor.
Taciz ve tecavüz olayları zaten ülkemizde oldukça fazlaca yaşanırken bir de bu insanlar geliyor ve dahil olarak kadın ve kızlarımızı taciz ediyor, dilim varmasa da te*avüz ediyorlar.
Herhangi bir olayda hızlıca toplanıp bir kişiye on kişi yüklenerek halkın canını sıkacak olaylara sebep oluyorlar, kimi geliyor sosyal medya üzerinden racon kesmeye çalışıyor, kimi Türk kadınının namusuna dil uzatıyor, yani anlayacağınız aynı şekilde bir sosyal güvenlik sorunudur kendileri.

Benim insanımın hayatını zorlaştırmaları, namusunu tehdit etmesi ve canına ve güvenliğine kast edilmesi tehlikesi yüzünden bu mülteci ve sığınmacıların gitmelerini şiddetle arz ediyorum.
Ülkemde kaçak ve sığınmacı istemiyorum çünkü yaşayışımızı olumsuz etkilemekte ve kendi askerimin o bölgede savaş halinde olupta kendi Irklarının şehrimde gezip tozması bana çok koyuyor.
Ülkemde kaçak ve sığınmacı istemiyorum çünkü bizim için her yönden tehdit oluşturuyorlar. Toplumlarımız birbirine benzemiyor . Onların yaşam tarzıyla Türk toplumunun yaşam tarzı asla uyuşmuyor. En büyük tehlikelerden birisi de terör olayları, çok fazla nüfuslu olduklarından dolayı bir araya gelip ülkede iç savaşa bile sebebiyet verebilirler. Eğer ki vatansever olduğumuzu şehitlerimizin kanıyla sulanan toprakları mültecilere vermek istemediğimden vicdani olarak rahat etmediğimden dolayı ülkemdeki mültecilerin gitmesini istiyorum.
Bir insanın kendi ülkesine dönmesini istemeyen insanın zihniyetinin sorgulanması gerekirken, biz niçin gönderilmeliler ? Bunu konuşuyoruz. Garip bir hâlin içindeyiz.
ülkemde kaçak ve sığınmacı istemiyorum, çünkü; kültürümüzün ve toplumumuzun yapısına uymuyorlar, ayak uyduramıyorlar. güvenliğimizden endişe duymamıza neden oluyorlar. en önemlisi de doğurganlık oranlarının yüksek olması önümüzdeki yıllar için çok büyük tehlike arz ediyor.