Ataman Kardeşliği - Gökkurt Sözlük
Kardeşliğin amacı Türkiye’ye yönelen etnik istilaya karşı Türkiye’de ırkçılık kültürünü yaymaktır.
Kardeşliğin amacı Türkçülüğe benzesede biraz daha ağırdır, Türkiye'de yaşayan ve gelmeye devam eden etnik topluma karşı bu ülkeyi savunmak asıl amaçlarıdır
Ne idüğü belirsiz orta doğu farelerinin ülkemizi istila ederek taciz başta olmak üzere türlü suçlara karışması ve bu istilacı faaliyetlerin devam etmesi sonucu gündeme gelen bir grup.
Ataman kardeşliği temel amacı nedeniyle iyi olan bir yapılanma ancak şuan ki şartlarda bu kadar radikal olmak mevzu bahis Türkçüler olduğu için bizi sıkıntıya sokabilir. Sürekli olarak aleyhimizde propagandalar dönerken böyle işlere girişmek çok riskli. Eğer kimliklerini gizlemeyi başarırlar ve yanlışlıkla masum birini arada kaynatmazlarsa başarılı olabilirler.
türk düşmanlarını yok etmeye and içmiş,vatansever yiğit türk milliyetçisi kişiler tarafından kurulan bir örgüt.
benim de böyle bişe yapmak aklımdan geçti ama sadece şehrimin çeşitli mahallelerinde saygı duyulan serserileri telkin yoluyla provoke ettim, eğer salgınlaşırlarsa veya silahlanırlarsa, tepki verme üzerine oluşturdum. daha da saldırganlaşabilirdim ama seçime kadar bekleme kararı aldım çünkü hala demokratik yollarla halledilebilir bir mesele ama 6 sene sonra durum aynı olmaz. şimdilik ümidim zafer partisi başarılamazsa kuvayimilliye ve ittihat zihniyetiyle vatan korunur. Atamanların şimdilik sakin kalmasını ve ümit hocaya güvenmesini istiyorum. gerek görülürse 81 ilde "savunmaları gereken yeri sığındıkları yerden daha iyi yapma" felsefesiyle hareket edilir. böyle hareketler özümüze aykırı değildir. kendilerinden hitler misali bir misillemeden çok Atatürk misali bir sahiplenme diliyorum.
Ataman Kardeşliği oluşumu, vatan sevdalıları Türk gençlerinden oluşmaktadır. Benim çoğu şeyini desteklediğim bu oluşum umarız seçime kadar halkı suça teşvik davasından çökertilmez. Zaten bu oluşum çökse dahi, ittihatçılık vatan millet namus düşüncesi çökemez. Soyu belli olmayan arap artıklarını temizlemekten daha iyi hizmet var mıdır bilemem..